عمومی

دیسپلی مرغ سوخاری

دیسپلی مرغ سوخاری

اگر در زمینه لوازم آشپزخانه صنعتی فعالیتی نداشته باشید، شاید اسمش را ندانید. اما حتما این دستگاه را در فست فودی ها و مرغ کنتاکی فروشی ها دیده اید. در این مقاله به دیسپلی مرغ سوخاری و انواع آن می پردازیم.

دیسپلی مرغ سوخاری چیست؟

دیسپلی مرغ سوخاری یا همان گرمکن مرغ کنتاکی در فست فودی ها مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه دارای دو کاربرد است؛ هم مواد غذایی را گرم و تازه نگه میدارد و هم عملکرد ویترین داشته و مواد غذایی داخل آن را برای مشتری به نمایش می گذارد. دیسپلی ها معمولا در ابعاد 60 ، 90 ، 120 و 150 سانتی متری ساخته می شود.

1668498684897

مزیت دیسپلی نسبت به گرمکن های معمولی فضای مرطوب داخل آن است که باعث می شود مرغ سوخاری یا قارچ سوخاری را تا چندین ساعت به صورت تازه نگهداری کند.


بیشتر بخوانید : گرمکن رومیزی


انواع دیسپلی مرغ سوخاری

دیسپلی ها در دو نوع بدنه استیل و بدنه رنگی طراحی می شوند که در عمل تفاوتی با یکدیگر ندارند. دیسپلی دارای قفسه هایی از جنس استیل است که ارتفاع طبقات قابل تنظیم است. محدوده دمایی این دستگاه از 30 الی 85 درجه قابل تنظیم است.

دیسپلی مرغ سوخاری


مشاهده و سفارش انواع دیسپلی :

دیسپلی 60 سانتی خارجی

دیسپلی ۹۰ سانتی خارجی

دیسپلی ۱۲۰ سانتی خارجی


شما می توانید انواع دیسپلی را همچنین از این لینک مشاهده و تهیه کنید.

اگر درباره این دستگاه سوالی دارید از بخش نظرات بپرسید و اگر هم از کار کردن با این دستگاه ها تجربه یا نظری دارید با ما در میان بگذارید.

صفحه ما رو در اینستاگرام دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *