آموزشی

ساندویچ میکر صنعتی خارجی

ساندویچ میکر صنعتی خارجی

ساندویچ میکر یا پنی نی میکر صنعتی در فست فود ها کاربرد بسزایی دارد. از ساندویچ میکر صنعتی خارجی در فست فود ها برای پخت انواع همبرگر، فیله، استیک و گریل کردن انواع مواد و همچنین برای آب کردن پنیر داخل ساندویچ استفاده میشود.

در این مدل از ساندویچ میکر صنعتی ترموستات درجه یک بکار رفته که باعث کنترل نمودن دما در حالتی که به آن معرفی شده میشود. المنت های بکار رفته در قسمت پشت صفحات قرار گرفته و حرارت را به صورت یکنواخت به صفحات منتقل میکند.

ساندویچ میکر صنعتی خارجی


بیشتر بخوانید : 


دستگاه ساندویچ میکر صنعتی خارجی

این دستگاه دارای بدنه استیل بوده و درب های دستگاه به گونه ای طراحی شده که به صورت مساوری روی هم قرار بگیرند که باعث میشود مواد به صورت یکنواخت پخته شود.

جنس صفحات این دستگاه تفلون شده می باشد و پخش حرارت به صورت یکنواخت در تمام قسمت های صفحه صورت میگیرد. لازم به ذکر است حرارت هم از قسمت بالا و هم از قسمت پایین در صفحات وجود دارد. این دستگاه را میتوان در زمان مصارف کم فقط یک قسمت آن را روشن نمود و استفاده کرد. همچنین این المنت ها دارای طول عمر بالایی می باشند.

ساندویچ میکر صنعتی خارجی


بیشتر بخوانید : مشخصات و قیمت ساندویچ میکر صنعتی بزرگ کف صاف دیاموند Diamond


تفاوت دستگاه ساندویچ میکر ایرانی و خارجی

تفاوتی که این مدل پنی نی میکر با مدل های ایرانی دارند در جنس بدنه، جنس صفحات به کار رفته و تفلون، همچنین در مدل های ایرانی المنت ها هر چند وقت یک بار نیاز به تعویض پیدا میکنند اما در مدل های خارجی این مشکل وجود ندارد.

این دستگاه ها در مدل های تک صفحه کوچک، تک صفحه بزرگ و دو صفحه وجود دارد.


بیشتر بخوانید :


برای اطلاعات بیشتر لطفا پیج ما رو در اینستاگرام دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *