آموزشی

خرید دستگاه شیکر از شیک ترین تجهیزات کافی شاپ

ashpazalat578

در این متن درباره لوازم کافی شاپ برای شما مطالبی خواهیم گفت؛ اگر مایل به خواندن آن هستید پس متن را از دست ندهید.

اگر جزء افرادی هستید که صاحب یک کافی شاپ بزرگ هستید یا می‌خواهید به تازگی کافی شاپی را راه اندازی کنید خواندن متن زیر حتما به شما توصیه می‌شود؛ چرا که در این متن یکی از بهترین و شیک ترین لوازم کافی شاپ یعنی دستگاه شیکر برای شما معرفی خواهد شد .

معرفی دستگاه شیکر

قبل از بررسی ویژگی‌ها و نحوه عملکرد دستگاه شیکر بهتر است که کمی‌با کاربرد آن آشنا شویم و بدانیم که اصلاً این دستگاه چه کاری انجام می‌دهد و وظیفه اصلی آن در کافی شاپ‌ها چیست؟ دستگاه شیکر یا همان میلک شیکر( چون بسیاری از نوشیدنی ‌هایی که توسط این دستگاه تهیه می‌شوند بر پایه شیر هستند با این نام نیز خوانده می‌شود؛ میلک به معنای شیر )، دستگاهی است که اکثر نوشیدنی‌ها را بر پایه شیر مخلوط کرده و به مشتری ارائه می‌دهد؛
بدین صورت که صاحب کافی شاپ با اضافه کردن انواع مخلوط‌ها که اصلی ‌ترین آن‌ها شیر است و دیگر نوشیدنی‌ها با توجه به سلیقه مشتری، مخلوط مورد نظر او را حاضر کرده و تحویل می‌دهد؛
پس باید تا به این جا متوجه شده باشید که دستگاه شیکر انواع نوشیدنی‌ها و مواد را از شما تحویل گرفته و آن‌ها را به نحو مطلوبی مخلوط کرده و سپس به شما تحویل می‌دهد؛ از مخلوط‌هایی که از دستگاه شیکر می‌توان تحویل گرفت می‌توان به شیر قهوه اشاره کرد . البته پایه تمام این نوشیدنی‌ها فقط بر اساس شیر نیست و همان طور که گفته شد بنا به سلیقه مشتری می‌تواند این پایه نیز تغییر کند و می‌تواند بر اساس قهوه یا بستنی نیز درست شده باشد.

مشخصات دستگاه شیکر و نحوه عملکرد آن

ابتدا دستگاه شیکر سه لیوانه همیلتون را که در فروشگاه اینترنتی آشپزآلات (https://www.ashpazalat.com) آماده عرضه به شماست را از لحاظ ظاهری مورد بررسی قرار می‌دهیم:

  • سه لیوانه بودن: یکی از برجسته‌ ترین ویژگی‌‌های دستگاه‌های شیکر این است که دارای سه لیوان باشند؛ چون دستگاه شیکر یک لیوان و دو لیوانی نیز موجود است ، اما زمانی که کافی شاپ‌ها مشتری زیادی دارند و باید پاسخ گوی خیل عظیمی‌از آن‌ها باشند به ناچار مجبورند که از دستگاه میلک شیکر چند لیوانه استفاده کنند؛ دستگاه شیکری که در این متن به شما معرفی می‌شود دارای سه لیوان است که به این دلیل می‌ تواند کمک دست بسیار بزرگی برای صاحبان کافی شاپ‌ها باشد.
  • ظاهر بسیار شیک و جذاب آن: این دستگاه دارای ظاهری بسیار جذاب و شیک نیز می‌باشد به طوری که نظر هر بیننده ای را به خود جلب کرده و کلاس کافی شاپ شما را بالا می‌‌برد .
  • بررسی از لحاظ وزن و ابعاد : طول ، عرض و ارتفاع دستگاه شیکر سه لیوانه همیلتون ، به ترتیب ۵۲ * ۲۳ * ۳۲ می‌‌باشد که کافی شاپ‌های دارای مشکل فضا می‌توانند به دلیل کوچک بودن ابعادش ، آن را مورد استفاده قرار دهند؛ و اما وزن آن در حدود ۱۷ کیلوگرم می‌باشد و این وزن نسبتاً سنگین نیز به دلیل دارا بودن امکانات و وسایل زیاد در دستگاه شیکر سه لیوانه همیلتون است .

اگر بخواهید این محصول را از لحاظ فنی مورد بررسی قرار دهید بهتر است که موارد زیر را مورد مطالعه قرار دهید :

  • ساخت کشور آمریکا : سوال بسیاری که برای بسیاری از خوانندگان این مطلب و به خصوص کافی شاپ داران مطرح می‌ شود این است که چگونه به کیفیت این دستگاه اطمینان کرده و آن را خریداری کنیم ؟ در پاسخ به پرسش این افراد باید گفت که شما با خیال راحت اقدام به خرید این محصول کنید ، چرا که این دستگاه ساخت کشور آمریکاست و از لحاظ تمامی‌جوانب مورد تایید است.
  • قدرت موتور: قدرت موتور آن در حدود سه اسب بخار است.
  • توان و ولتاژ: توان دستگاه شیکر سه لیوانه همیلتون ۹۰۰ وات می‌باشد  و ولتاژی در حدود ۲۲۰ ولت دارد.

دستگاه شیکر سه لیوانه همیلتون

مقاله پیشنهادی: آشنایی با بزرگ ترین مرکز خرید لوازم فست فود در کرج

از دیگر دستگاه‌های مهمی‌که باید در هر کافی شاپ یا بستنی فروشی وجود داشته باشد ، آب هویج گیری است؛ دستگاهی که ما در این متن به شما معرفی می‌کنیم ، آب هویج گیری هلال نام دارد؛ این آب هویج گیری علاوه بر گرفتن آب هویج می‌تواند آب دیگر میوه‌ها را نیز برای شما بگیرد.

این آب هویج گیری ساخت کشور ایتالیا بوده و می‌ تواند در حدود ۲۰ کیلوگرم هویج یا میوه‌های دیگر را روزانه برای شما آب گیری کند؛ از مزیت‌های این دستگاه می‌توان به سیستم مگنتی آن اشاره کرده که باعث می‌شود دستگاه در هنگام کشیدن آب میوه‌ها کم ترین لرزش را داشته باشد .

آشپزالات پخش انواع لوازم آشپزخانه صنعتی و فست فود و کافی شاپ !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *